Marť: to já nic, to ne já, mně se neptej.................sakra měla bych říct Filipovi,a by kvůli mně udělal nějaké navíc smajlíky, spousta mi jich v nabídce chybí
Krecik: No, jestli tu někdo nenadává, nepíše nesmysle atd. mění se popis v topicu kdy a kde se koná sraz a nejlíp aby taky nějakej sraz zorganizoval...
Obracím se na vás všechny pravidelné účastníky srazů , hledám někoho kdo by mi pomohl s moderováním našeho klubu. Mám bohužel mocc práce a tak nestíhám ani číst zprávy co zde přibudou....
(ascunde) Mutând întrun koc poţi selecţiona care dintre următoarele jocuri să apară mai înainte,selectănd opţiunea din lista de lângă butonul de cedare. (pauloaguia) (arată toate sfaturile)