Paris Hilton♥: a já nevím,zda dojedu..od 14.8 jdu totiž makat jinam,tak budu mít dost vyřizování atd...no uvidíme.. toho 18tého by to pro mě možná taky bylo lepší
Nabízí se otázka, zda s Rančem, kde to bylo vždy, bude
a) většina souhlasit, protože je to už několikrát ověřený
b) většina nesouhlasit, protože už to tam právě několikrát bylo, tak jestli spíš není všeobecný zájem i o jiné knajpy (aby si mimoolomoučáci nemysleli, že tam máme jen jednu hospu :)
tak když už jste se tak rozkecali tak někdo napište ten datum a snažte se co nejrychlej rozhodnout kde,ja se přispusobím většině a nocleh si myslím,že bude zbytečnej,snad se bude pařit až do rána nééééééééééé
(ascunde) Dacă vrei să selectezi o lăţime a benzii pentru a reduce suma informaţiilor apărute în pagină,încearcă să schimbi numărul jocurilor de pe pagina principalăşi numărul mesajelor afişate pe pagină,o poţi face de la Setări. (pauloaguia) (arată toate sfaturile)