Jocuri
Pagina principalã
Joc nou
Jocuri în aşteptare
(
299
)
Competiţii
Competiţii pe echipe
Trepte
Iazuri
Masă de Poker
Regulile jocului
Editor de jocuri
Profil
Calitate de abonat
Profilul meu
Album foto
Cãsuţã cu mesaje
Evenimente
Prieteni
Utilizator blocat
Setãri
Statistici
Ce este nou
Câştigãtori
Clasamente
Lista jucãtorilor
Frãţii
Cine este în direct?
Adversari în direct
Panou pentru discuţii
Sondaje
Camera de discuţii
Statistici
Prestaţii
Informaţii
Brainuri
Limbile
Interviuri
Susţine ne
Ajutor
Întrebãri Frecvente
Contact
Legături
Ieşire
Nume utilizator:
Parolã:
Înregistrare utilizator nou
Moderator:
Mach Machovic
,
Maťátko
Srazy
Ultima galerie
Numărul pozelor: 11
Sraz 29.6 v Šumperku
..kdo má zájem,nechť se dostaví...přesnější údaje časem dodám
Galerie fotek ze srazů je nově pod Fotoalba /
Galerie Brainkingu
(odkaz v pravém horním rohu)
Mesaje pe paginã:
5
10
15
20
25
30
35
40
45
50
55
60
65
70
75
80
85
90
95
100
Lista posturilor afişate
Nu eşti autorizat sã scrii pe acest panou.Pentru a putea adãuga mesaje trebuie sã ai nivelul de (0)
Mod:
Toatã lumea poate afişa
Cautã între posturi:
Prima oarã aratã mesajele mai vechi
<<
<
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
>
>>
19. August 2010, 21:32:55
Vocilka
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Tak já se snad taky stavím - nejede ještě někdo z Brna? (nebo teda spíš zpátky do Brna)
19. August 2010, 21:25:11
Gror
arată ce a scris acest utilizator
|
legătură
Nojo, ja taky koumal, ze vezmu synka s sebou, ale ono by se mu asi nelibilo prijet domu v jedenact
Ale s moji pritomnosti pocitejte :)
19. August 2010, 20:46:11
bobowski74
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
Maťátko
: tak to je škoda...to jsem nějak nezaregistroval, že jsi bába... to už jsme na brainkingu tak dlouho??
zkus dojet!
19. August 2010, 20:00:22
HelenaTanein
arată ce a scris acest utilizator
|
legătură
Rezervace je na jméno Rachůnek Brainking :)
19. August 2010, 19:56:34
K@rlos
arată ce a scris acest utilizator
|
legătură
Kurna to uz je od čtyř? To abych utekl driv z prace :D
19. August 2010, 19:56:33
Mach Machovic
arată ce a scris acest utilizator
|
legătură
Tak asi dojdu taky.....ale až tak v 8
19. August 2010, 19:42:57
HelenaTanein
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
Maťátko
: tak ho vem sebou, aspon si Edik bude mit s kym hrat
19. August 2010, 16:43:51
Maťátko
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
já se neukážu,mám tu vnoučka
19. August 2010, 16:14:22
HelenaTanein
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
trohat
: super
19. August 2010, 15:29:10
trohat
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
zítra v Olomouci ? no když to vyjde, tak se taky možná na chvíli ukážu :)
19. August 2010, 15:22:48
HelenaTanein
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
bobowski74
:
19. August 2010, 15:07:11
bobowski74
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Haha tak to je super, bydlím naproti téhle hospodě - potvrzuju, že zahrádka je OK i pro děti
posrané prdele možno umývat u mě nahoře
Tak jsem váhal, zda se stihnu stavit... z tohohle se asi nevykecám
14. August 2010, 20:31:37
HelenaTanein
arată ce a scris acest utilizator
|
legătură
http://www.bluesrockcafe.cz/cz/uvodni-strana.html
Návrh na to, kde by se měl sraz konat.
Restaurace Blues Rock Café
Bořivojova 1, 779 00 Olomouc
6. August 2010, 19:57:40
HelenaTanein
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
Magrata
:
6. August 2010, 00:38:18
Magrata
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
Tanein
: Jejda, jejda, snad nebudeme mít zedníka
Chci tam taky!!! A taky s dítětem
5. August 2010, 19:19:01
Evásek
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
Tanein
: super! Právě jsem svoje hlasování chtěla upravit - na pouze pátek.
5. August 2010, 12:35:23
HelenaTanein
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Podle hlasování, to necháme na pátek.
3. August 2010, 13:50:38
janka
arată ce a scris acest utilizator
|
legătură
... a já budu na slovensku ...
31. Iulie 2010, 16:49:21
HelenaTanein
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
schoffi
: No nám se sice víc hodí pátek, ale pokud by se našlo více lidí....
31. Iulie 2010, 10:51:23
schoffi
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
Tanein
: Nešlo by to radši v sobotu? Ten pátek není úplně nejšťastnější řešení...
30. Iulie 2010, 17:09:55
Maťátko
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
Tanein
: no,nedělám.....Míša potřebuje pak sem,do Havru kvůli papírům,už je definitivně Neratovičanka víš,takže bychom jeli všichni v pátek z5 a já si vystoupím v Olomouci no..uvidíme,neslibuju
30. Iulie 2010, 16:45:21
HelenaTanein
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
Maťátko
: to si děláš srandu
30. Iulie 2010, 16:40:35
Maťátko
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
šili
: jo,tak se pro mě stav
30. Iulie 2010, 16:31:12
šili
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
Maťátko
: helikopotvora lítá ne ?
30. Iulie 2010, 16:24:43
Maťátko
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
Tanein
: joj,tak to budu asi v Pze
30. Iulie 2010, 16:13:52
šili
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
Tanein
: čerstvě po celozávodní dovolené, pokud zbude peníz, rádi přijedeme ...
30. Iulie 2010, 16:12:01
Evásek
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
Tanein
:
30. Iulie 2010, 15:53:27
HelenaTanein
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Datum pátek 20.8. od 16.00 v Olomouci, ještě upřesním místo srazu, nejlépe nějaká zahradní restaurace, kvůli dětem, aby tam nebylo zakouřeno...
17. Iulie 2010, 17:35:52
schoffi
arată ce a scris acest utilizator
|
legătură
Subiectul:
Datum
Upřesní nějaká povolaná osoba datum a čas? Nebo to necháme generátoru náhodných čísel?
3. Iulie 2010, 18:36:49
lukulus
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
Fencer
: no je fakt, zre uspesnost 1:3 se v nekterych pripadech hodnoti jako docela vysoka:)
3. Iulie 2010, 14:57:11
Fencer
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
lukulus
: To vis, my provokateri casto neodolame.
3. Iulie 2010, 14:47:50
lukulus
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
ze to s tou Olomouci porad zkousite...
2. Iulie 2010, 22:57:40
Maťátko
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
Tanein
: jo,to by slo...mam od 7.8 dovcu a to celych 14 dnu...
2. Iulie 2010, 20:24:49
japajka
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re: taky bych přijela, ale nemohu 28.8.
Tanein
:
2. Iulie 2010, 15:50:07
HelenaTanein
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
schoffi
: Nejlépe třetí týden v srpnu
2. Iulie 2010, 09:12:23
schoffi
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
Evásek
: Záleželo by na tom kdy...
1. Iulie 2010, 22:28:31
Evásek
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
navrhuji
sraz
na
srpen
v
Olomouci
26. Mai 2010, 07:10:46
Maťátko
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
hoky
: kurna a zrovna já...ti dík
26. Mai 2010, 00:03:28
Evásek
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
hoky
: a proč to nemůže být v galerii fotek ze srazů?
25. Mai 2010, 23:01:29
hoky
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
tak jsem to nakonec dal na edisk
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/57838/Sraz_Bk.rar_19.2MB.html
tak sosejte
25. Mai 2010, 21:50:09
Stoupa
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
šili
: ano
25. Mai 2010, 21:48:21
Evásek
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
hoky
: pošli fotky Tanein, aby je dala do galerie srazů
25. Mai 2010, 21:42:27
šili
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
hoky
: hej a co to dát někam jinam než na držkovouknížku ! - teda alespoň pro ty, kteří doposud odolali hlášce : Login in FaceBook ... grrrrrrr
25. Mai 2010, 21:42:10
cinkin
arată ce a scris acest utilizator
|
legătură
http://software.macek.cc/resampler2010.php
Tím se to dá zmenšit :-)
25. Mai 2010, 21:32:51
hoky
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
http://brainking.com/cz/PhotoAlbum?alid=1351
tak mi sem nejdou vložit mé fotky jen jedna všechny maj velkou kapacitu
pokud chcete vidět mé fotky tak jen na FB
http://www.facebook.com/album.php?aid=8116&id=100000869963395&saved#!/album.php?aid=8116&id=100000869963395
25. Mai 2010, 15:15:51
Carlos Queiros
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
trohat
: jj to jsem já :D
24. Mai 2010, 23:20:43
trohat
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
janka
: mno teď už skoro všechny, po těch pár popiskách co tam už jsou ... jen se mi nechce věřit, že ta osoba v černém je Kodl
24. Mai 2010, 21:14:44
janka
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
trohat
: a tak koho neznáš????
24. Mai 2010, 17:13:43
Maťátko
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
Tanein
: sebe
24. Mai 2010, 14:23:59
HelenaTanein
arată ce a scris acest utilizator
|
arată strofa
|
legătură
Subiectul:
Re:
janka
: tak to můžeš komentovat a popsat
<<
<
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
>
>>
Data şi ora
25. Iunie 2026, 22:56:35 (
schimbã
)
Prieteni în direct
nu este
Jocurile favorite
nu este
Frãţiile
nu este
Ştirea zilei
(
ascunde
)
Poţi să te uiţi peste lista jucătorilor pentru a găsii jucători din ţara ta. (
pauloaguia
)
(
arată toate sfaturile
)
Drept de copiere © 2002 - 2026 Filip Rachunek, toate drepturile rezervate.
Înapoi la Început de paginã