hey people what do u think of my idia of e-cards?
fencer is puting that on his to do list. please tell everyone about this and get thier opinion on e-cards ok
(ascunde) Dacă vrei să vezi un mesaj mai vechi al unuia dintre jucători,fă click pe Profilul lui şi utilizează linkul "arată mesajele acestui utilizator" de la începutul paginii. (konec) (arată toate sfaturile)