Takova divna vec - od prechodu na brainking 2.0 se mi ve zpravach od ostatnich hracu misto ceskych znaku zobrazuji otazniky. Ja sam ceske znaky nepouzivam, ale kdyz mam cist zpravy od jinych hracu, je to fakt lusteni. Vi se o tom vubec? Ja jsem tu totiz nenasel ze by na to nekdo jiny narazil.
(ascunde) Te oboseşte să tot aşezi vapoarele la începutul jocului de Bătălia cu vapoare sau Espionage?Mergeţi la Editorul de jocuri şi salvaţi-vă câteva din poziţiile preferate,pentru a le putea utiliza pe viitor. (pauloaguia) (arată toate sfaturile)