lukulus: díky moc. Ještě mě čeká jedna operace asi za měsíc s dobou léčení cca 2 měsíce - takže hodlám do nového roku vykročit s novým, funkčním kolenem
všichni: Hola hola, už jsem doma - běhám jako postřelená srnka, koleno jak od brokovnice....
Samozřejmě, že Maťátko šíleně přehání - jen jsem stručně popsala co a jak.... škrtla si! - náhodou jsem se dozvěděla, že když ona byla v nemocnici, tak se sprchovala s chlapama
Tak jsem právě dotelefonovala s Pariskou.Všechny moc pozdravuje.Myslím,že není třeba se o ni moc bát,neztratila nic ze svého humoru a ukecanosti.(sem si skoro ani neškrtla)
(ascunde) Tot pierzi prin depăşirea timpului?Mebrii cu statut de membru de la Cal Brain în sus pot beneficia de setările zilelor de vanţă. (pauloaguia) (arată toate sfaturile)