Dobrý večer, mám dotaz na dovolenou tady. Mám tady 10 dní dovolené, nevím jestli se to vztahuje na všechny partie(šachy) nebo na tu konkertní partií. Anebo dá se dát dovolená na všechny partie nebo jen na jednu partií? Předem děkuji S pozdravem Kuba
(ascunde) Poţi să trimi mesaj prietenilor tăi cu doar un click,adăgândui la lista ta de prieteni şi apio facând click pe plicul de lângă numele lor. (pauloaguia) (arată toate sfaturile)