Plně chci podpořit předcházející vzkazy. Mám o Polácích různé mínění, ale to, že s jedním tankem dojede do mého pole a zremizuje je pro moji logiku nepřijatelné. Odpoví někdo?
A proc by nekdo dobrobolne najel na misto, kde by byl okamzite sestrelen?
Mozna te vic zaujme Sabotage [viz ItsYourTurn.com], az se na to jednou vrhnu.
Neslo by udelat jeste jednu verzi tankoveho boje? Takovou kde by tanky po sobe strilely, tj. kdyby souperuv tank najel do mista, kde ho v normalnim tankovem boji muzu "prejet" by byl sestrelen s tim ze by se strilelo i pres ruzove pole. Myslim ze by to bylo rozhodne zabavnejsi :-)
(ascunde) Dacă vrei să te joci cu un jucător de aceeaşi nivel poţi seta BKR ul necesar la o nouă invitaţie .nimeni care u are BKR ul cerut nu va putea accepta invitaţia la acest joc nou. (Katechka) (arată toate sfaturile)