Šachy,Atomové šachy,Cyklické šachy,Dáma,Piškvorky,Line 4,Pavoučí line 4,Pente,PahTum,Connect 6,Míchaná vajíčka,Backgammon,Hyperbackgammon,Reversi 8x8,Lodě plus,Go 9x9,Halma 8x8,Jarmo,Žabka,Kulová žabka,Člověče,nezlob se tak bych to viděl já
No já bych byl pro žabku, kulovou žabku, pavoučí line 4, hyperbackgammon, nějaký to pente a PahTum speciálně pro Labbedu.Taky by se mě líbilo Jarmo, ale hraje ho málo lidí
(ascunde) Dacă vrei să vezi un mesaj mai vechi al unuia dintre jucători,fă click pe Profilul lui şi utilizează linkul "arată mesajele acestui utilizator" de la începutul paginii. (konec) (arată toate sfaturile)