Platamona: Tak ja osobne som mu nič nepovedala,kým mám členstvo a mám čo hrať je mi to šuma fuk.......ale čo mi podaktorí hráči spomínali,tak.......no veď vidíme,nezabera nič
PCfromKNM: jj pravda,ale vie to naštvať a ver,že sa nájde veľa hráčov čo by sa pridali a viem,že už aj ako si pisol "vyhubované" bolo a .......nezabralo
(ascunde) Te oboseşte să tot faci click pentru a ajunge la pagina dorită?Membrii plătitori şi-o pot adăuga la Meniul Contextual. (pauloaguia) (arată toate sfaturile)