Dotaz na Krále, mám jednu partii Lodí s Anatolkou, kde se zprávy zásadně dostávají do chatovacího pole pod hrací plochou, nikoliv na začátek stránky, jak bývá zvykem, takže se většinou přehlíží, že ten druhý něco píše. Je to chyba BK?
(ascunde) Dacă vrei să saluţi pe cineva în limba natală, încearcă Dicţionarul Jucătorului ,la linkul "mai mult despre limbile folosite" sub steaguri. (pauloaguia) (arată toate sfaturile)