...celkem mi přijde zdlouhavé hrát finále (když postoupí dvva hráči) na 3 vítězství. Nešlo by to třeba dát na 2 hry nebo zavést tlačítko vyhrajeme oba :)
Je to jen taková blbost, který jsem si všimnul, ale je to zajímavý.
Proč je při piškvorkách na horní liště písmen v pravo A? To jako, že to vypadá, že je deska dělaná např. pro arabský státy - prostě tam, kde se píše zprava doleva :-)
Vyfotím 2 bělochy a jednoho černocha, jejich tváře hodim do PC a pak je sem vkládám. Celkem jednoduchý, jen černocovi ne fotce svítily oči takže jsem to musel opravit =:)
Tak to není jenom u vzkazníku, ale skoro u všeho :( Píše to tuhle zprávu :
HTTP ERROR: 404 /game/GameList&uid=198263142696cdb42030&lang=en Not Found
RequestURI=/game/GameList&uid=198263142696cdb42030&lang=en
Powered by Jetty://
(ascunde) Dacă nu vrei ca ceilalţi utilizatori să vadă ce faci poţi să treci la modul pelerina de la Setări(doar cei care un statut de membru de la Cal Brain în sus) (pauloaguia) (arată toate sfaturile)