<Dexter: Nástroje-> možnosti internetu ->
osobní údaje-> zde si dej buï střední uroveň, nebo nízkou uroveň.
Alespoň je to tak v IE6 SP1.
ALe já bych zvolil ten format :)
(ascunde) Dacă te uiţi pe o tablă de discuţii regulat poţi să o adaugi la tabelele de discuţii preferate mergând la tabela de discuţii dorită şi făcând click pe "Adaugă la tabelel mele preferate". (pauloaguia) (arată toate sfaturile)