Käin neljandas b-s tallinna ühisgümnaasiumis. Lemmik spordimängud jalg,korv,rahvastepall ja saalihoki. vabal ajal olen arvutis, käin sõpradega linnas, loen raamatuid ja tüütan õde. Ei tea sellistest mängudest midagi ja kehalises olen ka halb, aga muidu oskanarvutimänge väga hästi ja nii on ka õppimsega.
(hjem) Prøv Spillerens Ordbok hvis du vil sende en hilsen til noen på deres eget språk. Du finner den under linken "Mer om språk" like under flaggene. (pauloaguia) (Vis alle tips)