Много благодаря ! Аз явно нещо не съм добре ! Регистриран съм в "bg room"-и нямам проблем.За табла-местя си пуловете и отгоре се появява надпис-завършете хода си като натиснете един от бутонините за местене.Е да, ама не-тях ги няма и така все аз си стоя на ход.
(hjem) Hvis du venter på din tur kan du klikke på "endre" ved siden av "Oppdater" på hovedside, sette "Automatisk oppdaterings-intervall på hovedsiden og spillsidene" til 30 sekunder. Da får du din tur vist raskere. (Servant) (Vis alle tips)