MM: nápodobně jako White - s největší pravděpodobností ze mě bude řidič a já po tmě nevidím a když si svítím všema světlama co auto má, tak je z toho Petr nějak nervózní...a protijedoucí řidiči rovněž :-))))
aha. aj tak asi neprídem. asi ma zabijete, ale vyzerá to so mnou zle aj toho 28meho. kolega 30.4. končí a vyzerá to, že celý máj budem aha v robote. dúfam, že čoskoro nájdem za neho náhradu, aby som mal ten víkend vo¾ný a prišiel by som do olomouce
(hjem) Hvis det er noen diskusjonsfora som du følger regelmessig kan du legge disse til i listen over dine favoritt-fora. Bare gå til det/de aktuelle forum og klikk på knappen "Legge til i favoritt-fora" (pauloaguia) (Vis alle tips)