Flake: Mno mama chtěla ráno vist na houby, takže by bylo fajn, když bych byl někdy doma tak, abych se na to ještě cca do osmi stihl krapánek vyspat....
Modifisert av Flake (16. september 2005, 20:15:10)
Takze: Kdo jede z Olomouce, nech se dostaví zítra v 10:00 na olomoucké hlavní nádraží, jede nám to 10:26 a v Praze jsme v 13:44 .... Mohla by vyjít množstevní sleva :))
(hjem) Lei av å bruke 2-3 klikk for å komme til en spesiell side? Betalende medlemmer kan legge den til på sin kontekst-meny. (pauloaguia) (Vis alle tips)