Ten pátek 18.11. by snad vyhovovalo i mě (rozhodně víc než konec října kdy sem na Slovensku), v pondělí totiž hrajeme ve Wroclawi a vracíme se v úterý, takže si vezmu dovolenou i středu a pátek a to nemám tak roztrhaný Venuse: Já Brr-no taky neznám, já tam jenom pjet let študoval, takže znám jenom trasu nádraží-Leninky-škola-Leninky-nádraží (Leninky byly koleje)
evajitka: já se přiznám, že Brno vlastně neznám :) byla jsem tam zatím jen jednou a to návštěva vypadala asi takhle : ve tři příjezd vlakem na nádraží, do pěti čekáme na nádraží než se lidi sejdou...přesun do hospody...ve dvě přesun na nádraží, kde se sjíždějí noční autobusy...hromadný přesun ke kamarádovi domů a pak ráno přesun na nádraží a vlakem do Prahy :)
(hjem) Spill et spill i "real time" med en motspiller som er online! For at dette skal være mulig må både du og motspilleren velge "Flytt, og bli stående" som fast valg, og så laste siden på nytt med F5-tasten. (TeamBundy) (Vis alle tips)