Nemělo to být náhodou ve středu 19. listopadu v Olomouci?
BTW. Kdo bude organizátor a zamluví hospodu? Já bohužel v ten den v Brně budu až pozdě a budu zcela jistě nepoužitelný na nějaké organizování. Každopádně moje brněnská asistentka by mohla něco zamluvit. Nějaké tipy? Brňáci?
(hjem) Du kan sende en melding til dine venner med bare et klikk hvis du leggeer dem til i vennelisten din, og så klikker på den vesle konvolutten ved navnet. (pauloaguia) (Vis alle tips)