Připomínám případným zájemcům zítřejší (pondělí 12.12.) punčový minisraz s kulturním programem v Olomouci na Horním náměstí (to je to dolejší) u pódia vedle orloje. Stánků s punčem v okolí jest přehršel, my tam budem od 17 do 18 hodin, prodlužovat se nebude, protože pak je ještě další program
(hjem) Hvis du alltid vil bli varslet om det siste innlegget i et forum: Du kan motta innlegget i nyhetsprogrammet ditt ved å klikke på RSS-logoen øverst til høyre i hvert forum. (pauloaguia) (Vis alle tips)