Chci se zeptat, jak to vypadá s tím srazem toho 25.2. Protože je potřeba vybrat místo, musíme vědět, kolik se nás sejde. Můžete teda napsat, kdo by jste chtěl přijít?
Flake no ještě nevím, protože ten co jsme chtěli je trochu obsazený, ale čekám jak to dopadne :( Když já to nechci řezervovat moc předem. Obzvlášť když nevím jaká bude vůbec účast. Pak bych si musela zacvakat celou chatu sama :-D
(hjem) Vil du finne en motspiller med omtrent tilsvarende spilleferdigheter som dine egne? Se på Rangering-siden for det spillet du vil spille, og finn en motspiller med omtrent samme BKR. (pauloaguia) (Vis alle tips)