I kdybychom moc s "Flejčicou" chtěli dorazit, bohužel nám to tentokrát nevyjde, na vině je škola, která ovšem brzo skončí, a tak příště to určitě vyjde
ok jak chcete já to teda budu muset nějak vydržet doufám že se o mě všichni postaráte abych dojela v pořádku domů.A chtěla jsem vám ještě říct že ten Malín je tak asi daleko pěšky jako Stará Pošta od hl.nádraží
neznalek: Ta Koruna je docela dobrá, je tam i veliká zahrádka a v sobotu snad i grilují. Ale je to přes celý město, tak aby přespolní trefili. Ještě se mrknu na MHD.
(hjem) Lei av å bruke 2-3 klikk for å komme til en spesiell side? Betalende medlemmer kan legge den til på sin kontekst-meny. (pauloaguia) (Vis alle tips)