Jirik: no nemám, páč mi to ten formát nepřehraje..a doma budu až zítra večer..jestli to máš v nějakým přehrávatelnějším formátu než .3gp, tak mi to prosím pošli..
(hjem) Lei av å bruke 2-3 klikk for å komme til en spesiell side? Betalende medlemmer kan legge den til på sin kontekst-meny. (pauloaguia) (Vis alle tips)