Paris Hilton♥: a já nevím,zda dojedu..od 14.8 jdu totiž makat jinam,tak budu mít dost vyřizování atd...no uvidíme.. toho 18tého by to pro mě možná taky bylo lepší
Nabízí se otázka, zda s Rančem, kde to bylo vždy, bude
a) většina souhlasit, protože je to už několikrát ověřený
b) většina nesouhlasit, protože už to tam právě několikrát bylo, tak jestli spíš není všeobecný zájem i o jiné knajpy (aby si mimoolomoučáci nemysleli, že tam máme jen jednu hospu :)
tak když už jste se tak rozkecali tak někdo napište ten datum a snažte se co nejrychlej rozhodnout kde,ja se přispusobím většině a nocleh si myslím,že bude zbytečnej,snad se bude pařit až do rána nééééééééééé
(hjem) Hvis det er noen diskusjonsfora som du følger regelmessig kan du legge disse til i listen over dine favoritt-fora. Bare gå til det/de aktuelle forum og klikk på knappen "Legge til i favoritt-fora" (pauloaguia) (Vis alle tips)