CO kdyby se výzvy rozdělili na výzvy viditelné v seznamu výzev (třeba těch 50) a čekející výzvy. Prostě by si člověk mohl dát větší počet výzev (např max 500) ale pro ostatní hráče by bylo viditelných jen prvních 50, kdyby někdo výzvu přijal, další by se do těch viditelných přidala ze seznamu čekajících. tím by nedocházelo k znepřehlednění sekce výzev ke hře a zároveň jich šlo najednou vytvořit nějaké rozumné množství.
Peca: To dost záleží na souboru dat z kterých to děláš Pavel Zuska: Ahááá a já si furt řikal proč nás politici krměj takovými nic neříkajícími údaji jako je průměrný plat
Napadlo mě jak trochu urychlit odklikávání backgamonů. Kdyby se tam přidal nějaký checkbox neborolovátko, který by říkalo kolikrát chci danný tah zopakovat( pro táhnutí 2 a více kameny najednou - zvlášť u dablů a uklízení do domečku by to bylo šikovný)
(hjem) Hvis du klikker på en persons navn, og så på Avsluttede spill får du en liste over spill som er ferdige, så på navnet på spillet for å få et sammendrag over alle disse spillene, og så klikker på navnet på spillet igjen så får du et spill du kan se på og analysere. (Servant) (Vis alle tips)