<eleonora: no ja jednou zazila rumovou smrst, jeste dneska me boli ten zlomeny kotnik, kdyz si na ni vzpomenu ;-)))))
a rada pro ostatni -> nikdy nelecte bolavy zub moudrosti rumem !!!!! :-D
Fencer: uděláme dohodu ... až jednou pojedeš na novej rok kolem, tak ti slibuju, že ti zaplatím, když se u mě stavíš ;o))) klidně tě budu navigovat :o)
(hjem) Hvis du ønsker å finne en eldre melding fra en bruker klikk på denne brukerens profil og bruk "Vis meldinger fra denne brukeren" øverst på siden. (konec) (Vis alle tips)