white: V tom problém není - klidně se domlouvejme třeba rok. Ale ne v tomto klubu, kterej je IMHO určen pro nejdůležitější sdělení o BK. Ne o hanáčtině (lokálpatrioti prominou).
Mě v této souvislosti napadl ještě jeden zádrhel. Teoreticky se může stát, že budu v žebříčku tak vysoko, že se mnou nikdo nebude chtít hrát, z turnajů mě budou vyhazovat a přijaté veřejné výzvy mazat. Co s tím, Fencře?
(hjem) Hvis du ønsker å finne en eldre melding fra en bruker klikk på denne brukerens profil og bruk "Vis meldinger fra denne brukeren" øverst på siden. (konec) (Vis alle tips)