Bruker navn: Passord:
Registrering av ny bruker
Moderator: Jaak , uni 
 BrainKing.ee

Oversetter(e): Lawless, Murka, Jaak

EESTI TUBA

Eesti Tuba kuulub vestlusgruppide hulka. Siin saad igasugust teavet BrainKing'i kohta ja võid sõna võtta.
Kui saidis on midagi arusaamatut, siis vaata vasaku serva peamenüüst Abi ja KKK, võib-olla on vastus juba olemas. Kui mitte, siis küsi siin! Nendele küsimustele võib vastata igaüks, kes oskab!
Kui näed allpool linki "(lisa lemmikgruppide hulka)", siis palun klõpsa sellele hiirega! Siis on EESTI TUBA, ametliku nimetusega BrainKing.ee, alati käepärast (ekraani paremas servas).
Kui oled uus mängija, siis kirjuta siin, missuguseid mänge tahad mängida. Võid lisada ajakontrolli eelistused - nii et ei tekiks ajaületust ja mängud ei jääks eluaegseteks!
Meil on ka jututuba http://brainking.com/ee/ChatBox , aga seda kasutame vähem.


Meldinger pr side:
Liste over diskusjonsforum
Du kan ikke skrive meldinger i dette forumet. For å kunne skrive her må ha et Brain Knight medlemskap eller høyere.
Modus: Alle kan skrive
Søk i meldingene:  

24. oktober 2010, 19:05:57
Andi2 
Emne: Kabe
kabes lööks ehk isegi kaasa, eelistatult siis vene kabe.

20. februar 2010, 10:37:11
Andi2 
Emne: Re: Uued turniirid
Jaak: Slovakkidega pole elus kokku puutunud, aga tšehhidele võiks pigem inglise keelse panna. Kunagi küsisin ühelt tšehhilt nende lipu päritolu kohta, tõin välja sarnasuse Poola lipuga ja küsisin, kas selle taga on Poola mõju? Tšehhi reaktsioon oli sarnane mu enda omaga, kui sõna "Estonia" peale üks kaugema kandi võõramalane arvas: "Muidugi ma tean, kus see on. Need on teistmoodi venelased, kes suurest Venemaast eraldi tahavad elada!"

17. februar 2010, 12:33:16
Andi2 
Emne: Re: Probleem
Jaak: Priidiku ja viktori mängu teemal veel... kas vea avastamisel saab seda Fencer'ile teatada ja asjapulk korrigeerib siis mängu seisu manuaalselt. Mõtlen, et selle viimane partii olukorras on ju sulaselge sigadus, kui hea kombinatsioon võitu ei too.

Dato og tid
Innloggede venner
Favorittforum
Laug
Dagens tips
Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tilbake til toppen