Forumlijst
U hebt geen toestemming om berichten op dit forum achter te laten. Het minimaal vereiste lidmaatschap om berichten op dit forum achter te mogen laten is Brain Pion.
Ne. Je na to nějakej složitej (pro mě :-) vzorec. Bohužel mi před pár dny odešel iPaq, takže se ani nemůžu podívat. Takže buïto vydržíš cca tři týdny než ho opraví, nebo někdo JB hraje a podívá se sám.
Fencer: Je to jedno. Sebereš všechny čtyři a současně s tím umožníš v příštím tahu soupeři sebrat modré kuličky ve třetím až pátém sloupci nahoře (ta úplně vlevo se propadne o dvě místa).
Na začátku hry je celá obrazovka plná náhodně generovaných kuliček čtyř barev. Sebrat hráč může minimálně dvě kuličky téže barvy, které se dotýkají nahoře, dole, vpravo nebo vlevo. Pokud hráč odstraní dvě a více kuliček, ostatní propadávají dolů. Čím více odstraněných kuliček, tím více Adidas a bodů (přibývají téměř exponenciálně s množstvím odstraněných kuliček). Hra končí, pokud nejdou odstranit žádné.
Mimochodem, znáte někdo hru Jawbreaker? Mám ji staženou v iPaqu a je to IMHO ideální hra pro dva. Pole je dost podobné žabce, ale jinak je to úplně jiná hra.
(verberg) Als u altijd op de hoogte wilt worden gehouden van de nieuwste berichten op een bepaald forum dan kunt u deze berichten ontvangen op uw nieuwsgroep door op het RSS-logo rechtsboven het bewuste forum te klikken. (pauloaguia) (laat alle tips zien)