Postrádáte něco na BrainKing.com a rádi byste to tu viděli? Napište svoji žádost do tohoto klubu!
Forumlijst
U hebt geen toestemming om berichten op dit forum achter te laten. Het minimaal vereiste lidmaatschap om berichten op dit forum achter te mogen laten is Brain Paard.
Bobes: Ani ne, kdyz vemes v uvahu, ze diky tomu promyslim kazdy tah 2x (teda pokud naahodou nehodime stejne :-)). Je to celkem pruda. Ale na druhou stranu, jakozto neplatic si nedelam narok na vyslyseni mych narku. :))
Jojo, jeden z duvodu, proc tady uz nehraju Backgammon - ty kostky jsou tu nelogicky zobrazeny. Praveze ctu zleva doprava, predpokladam, ze kdyz jsem na tahu, jsou me kostky vlevo. Az kdyz mi to divne odtahne prozkoumam pole znova a zjistim, ze me kostky jsou vpravo (ze jsou o chlup vetsi je irelevantni). Moznost prehozeni kostek by se dost hodilo.
Jojo, cislo tahu u poznamky (soupere) se urcite hodi. Obcas souper prohodi nejakou poznamku jako reakci na muj tah a kdyz se pak divam zpetne na partii, tak vubec nevim, ke kteremu tahu se ta poznamka vztahuje. Datum a cas jsou super, ale v tomhle nepomohou.
(verberg) Zin in een vlugge partij die gegarandeerd binnen 2 uur klaar is? Zet dan in de gewenste spelsoort een nieuwe partij op en stel de tijd in op 0 dagen / 1 uur, de extra tijd op 0 dagen / 0 uur en de limiet op 0 dagen / 1 uur. (TeamBundy) (laat alle tips zien)