ja to beru , ale myslím že aj tak je stejně jen možnost odehrat jen jeden turnaj !! a ne víc najednou a to je to včem je pěšec v ...... , ale jak už tady bylo je zbytečne bejt přihlášen v turnaji kerej někdo dohral a ostatní ho hrajou ještě pul roku!! :-((
(nascondi) Se all’improvviso la pagina viene visualizzata in una lingua differente, clicca sulla bandierina italiana e tutto apparirà di nuovo normale. (pauloaguia) (mostra tutti i suggerimenti)