Nevim nastaveni bych neměnil tak aspon dost lidí zapomíná že se věže navzájem kryjí. A hlavně je to takové klasické zobrazení na které je šachysta zvykly.
(nascondi) Se sei interessato all'andamento del torneo a cui stai partecipando, puoi discuterne con i tuoi avversari nell'apposito forum di dscussione. (HelenaTanein) (mostra tutti i suggerimenti)