CRASH BANDICOOT: a co je na tom k nepochopení? prostě kolo se uzavírá, až všichni hráči odehrají své hry a teprve po té následuje kolo druhé. Už si někdy viděl, aby současně s prvním kolem probíhalo už druhé, nebo snad třetí?
Fencer: ono ani nejde, že počkla, až bude poslaná výzva, asi to ani nevěděl, ale může se odhlásit i během hraní, a hrát jinde :-) Ale já věřím, že to vyřeším a hlavně NESPĚCHÁM NA TO
(nascondi) Sei stanco di disporre le barche o i personaggi in Espionage all'inizio del gioco? Puoi andare all’editor del gioco e memorizzare, per uso futuro, alcune delle tue posizioni favorite. (pauloaguia) (mostra tutti i suggerimenti)