Haluska: Prave naopak, snizenou. Mam to vsechno promyslene. A abyste me neprechvalili, asi bych mel dodat, ze autorem nove grafiky rozhodne nejsem ja, to bych do konce zivota nezvladl. Ja jen davam rozkazy a grafik je plni.
Modificato da Lu-Tze (10. Febbraio 2007, 15:37:38)
Holyman: jak na to teď koukám, tak by se to s úspěchem dalo považovat za oboje. asi bysme měli dospět k nějakýmu konsensu, aby tu nedocházelo k nedorozuměním
Lu-Tze: no já hlasuju pro drbání na hlavě....myslim (ale dyž tak na to koukám,fakt si asi ťuká na to vyyyysoky čelo....taxe timto všem omlouvám,sem to ale)
(nascondi) Puoi inviare un messaggio ai tuoi amici con un solo click aggiungendoli alla tua lista degli utenti amici e poi cliccando sulla piccola busta accanto al loro nome. (pauloaguia) (mostra tutti i suggerimenti)