Jak si myslel, že táhne trošku mimo, o kolik políček? Jinak si myslím, že piškvorky jsou klasická hra, a že spousta hráčů s bílíma nevyhraje, a pokud víš, že hraješ se slabším soupeřem, vždy můžeš začít hrát jako druhý, nic ti v tom nebrání. A pro gomoku klidně navrhni Fencerovi, at je zařadí do nabídky, když mu vysvětlíš pravidla, neměl by být proti.
Však trocha cizího jazyka ještě nikoho nezabila.
A myslím, že je to československý diskusní klub, neopomíjel bych naše sousedy. I když prý už spousta dětí jim nerozumí.
(nascondi) Sei stanco di disporre le barche o i personaggi in Espionage all'inizio del gioco? Puoi andare all’editor del gioco e memorizzare, per uso futuro, alcune delle tue posizioni favorite. (pauloaguia) (mostra tutti i suggerimenti)