Nome utente : Password :
Registrazione di un nuovo utente
Moderatore: Fencer 
 Reversi

Reversi (Othello) a varianty.


Messaggi per pagina:
Lista delle discussioni
Non ti è possibile inserire messaggi in questo forum. Il livello minimo di sottoscrizione per linvio dei messaggi è {0}.
Modalità: Chiunque può inviare messaggi
Cerca nei messaggi:  

<< <   1 2 3   > >>
17. Giugno 2026, 14:53:21
henryclinton 
Argomento: reply
I find this Reversi 6x6 match between Lois's Guy and Wallace really intriguing. It reminds me of the slope game, where strategy and quick reflexes are key.

15. Febbraio 2008, 09:24:23
Wallace 
And what about this one: Reversi 6x6 (Lois's Guy vs. Wallace)

5. Giugno 2007, 23:57:44
Doleži 
ha! the next unique board

Reversi 6x6 (Kocanda vs. Doleži)

28. Marzo 2007, 22:22:55
sarok 
Argomento: Re:
Doleži: is a good board! congrats! nice!

10. Settembre 2006, 17:39:09
Doleži 

9. Febbraio 2006, 07:31:03
sarok 
Argomento: Next Tournaments
February 11th-12th Cambridge International (EGP)
http://www.britishothello.org.uk/cambridgeinternational.html

March 4th-5th Barcelona International (EGP)
http://www.reversies.net

March 25th-26th Amsterdam (Hoorn) International (EGP)

19. Novembre 2005, 15:12:01
Krecik 
Argomento: Re:
varkala: Stačí někoho kdo nečte tenhle klub;)

19. Novembre 2005, 13:42:03
varkala 
Argomento: Re:
Krecik: to bych musel najit nekoho, co neumi cist

19. Novembre 2005, 13:41:15
Krecik 
Argomento: Re:
varkala: Najdi si soupeře co nezná pravidla, která ty ano. Pak je úspěch zaručen

19. Novembre 2005, 13:39:38
varkala 
Nechcete me nekdo soukrome trochu lepe naucit reversi? Teorii o rozich ci stranach, na to sem uz prisel, ale na teorii jak vyhrat este ne. Fakt bych byl vdecnej.

26. Settembre 2005, 20:26:28
Doleži 
no to je skutečně síla :))

1. Settembre 2005, 15:32:35
dexter 
a to se vyplatí :-)

1. Settembre 2005, 15:16:53
Katerinka 
Tak tomu se říká fakt smůla (nebo vlastní blbost?!) Reverzi ani piškvorky a jiné mi nejdou. zrovna když se divím, že mám navrch nad soupeřem s vysokým BKR všimnu sí, žw hraju ANTI REVERZI!!!! To už asi nespravím

24. Agosto 2004, 09:33:19
Doleži 
trepil: malinko ano.. a zrovna u 10x10 si myslím, že je to tak nějak jedno ;)

20. Agosto 2004, 13:39:48
trepil 
Nejvíc jsem prohrál her s bílíma.

20. Agosto 2004, 13:38:32
trepil 
Jak malý děti:-)
reversi 6x6 mne stále udivuje, ale myslím si že malinko rozhoduje i barva s kterou hrá hraje.

5. Agosto 2004, 13:26:57
Doleži 
tak už klesám :)))

5. Agosto 2004, 09:08:07
Doleži 
mno jo :)) ještě aby jsi byla dobrá ve hře ;)

5. Agosto 2004, 07:35:02
Sinay 
No vidíš jak jsem dobrá? :))))

5. Agosto 2004, 07:28:44
Doleži 
hraješ... ale ještě před provokací.. ;)

5. Agosto 2004, 07:24:54
Sinay 
No, ale já s tebou hraji :))) Co víc si můžeš přát? ;)

5. Agosto 2004, 07:21:29
Sinay 
Dolezi nekecej :)) Chvástáš se jako Ivánek :)) No chlap :)

5. Agosto 2004, 07:05:23
Doleži 
Krecik: však já vím :D já jsem si to chtěl jenom užít ;) a vybudit vás ke hře... dáš hru?

4. Agosto 2004, 18:38:55
Krecik 
Dolezi: To pomine

4. Agosto 2004, 08:38:54
Doleži 
tímto se nechávám slyšet, že v žebříčku zavedených bkr jsem z Čechů nejvýše a nechápu, jak se mi to povedlo, tímto všechny vyzývám, aby se mě jali skosit ;)

17. Luglio 2004, 13:37:34
Sinay 
Dolezi :) Tak pro mě nějakou založ :)

16. Luglio 2004, 09:37:51
Doleži 
to je správný přístup!:))) Dáš hru? :D

16. Luglio 2004, 09:34:02
Sinay 
A mě je to jedno :)) Nemyslím u žádného a výhra potěší :))

15. Luglio 2004, 16:28:49
filipess 
Já nejrači 10x10, na tom sem vyrůstal. 6x6 je taky dobrý, je to vlastně o dost jiná hra, ale 8x8 to je takovej hybrid... a připomíná mi to80. léta...

15. Luglio 2004, 10:12:14
Fencer 
Mne jde 6x6 asi nejlepe. V ostatnich si nejsem jisty zadnou strategii.

15. Luglio 2004, 09:43:09
Doleži 
záleží na postavení kamenů, mně se to stalo už několikrát, že jsem měl obsazený hodně kraje a soupeřku jsem drtil a ona už neměla kam dát svůj kámen, měla třebas jenom dvě možnosti, tak to někam mázla, čímž mi narušila strukturu, přišel jsem o rohy a už jsem se vezl ;) ... a vůbec, zahraješ si? :)

15. Luglio 2004, 08:55:31
trepil 
Jo rev 6x6 to je fakt makačka na bednu. V posledních 6 tazích to můžeš zachránit, jen když protivník nezná princip hry:-)

15. Luglio 2004, 07:41:23
Doleži 
hm, tak s tebou hrát nebudu, jestli dokážeš zachraňovat hru v 6ti posledních tazích:))) .... dáš hru? 0:-)

14. Luglio 2004, 21:38:38
whikki 
Argomento: Re:
dolezi: naprosto souhlas :o))

14. Luglio 2004, 10:33:16
Doleži 
já mám radši 10x10 tam jak to zvořeš, můžeš to ještě zachránit, stává se i to, že má soupeř tři rohy, ale beztak prohrál... 6x6 je moje smrt X-(

12. Luglio 2004, 22:54:52
filipess 
Jak táhnout? Klikneš na políčko, na který je to možný. Několikamilimetrovej pohyb ukazováčku. Zkus to je to snadný.

15. Giugno 2004, 13:52:27
zetes 
Argomento: Re:
Omylem jsem se dostal do jiného klubu

14. Maggio 2004, 11:51:17
Krecik 
zetes: ?

14. Maggio 2004, 11:50:39
zetes 
A kromě toho ji nedělá problém mě vzbudit ...

8. Aprile 2004, 18:47:35
Krecik 
Dalin:Ce trénovat a poznáš. (Tedy spíš poznáš jak nemáš táhnout;)

11. Dicembre 2003, 19:26:53
Dalin 
Argomento: resu
jo to umím taky, ale jak táhnout?

11. Dicembre 2003, 19:26:27
Dalin 
jo to umím taky, ale jak táhnout?

25. Agosto 2003, 22:11:20
filipess 
6x6 je prostě rychlovka, žádná velká taktika, prostě nabídnout soupeři kraj tak, abys tam moh vzápětí taky nebo abys moh na jinej kraj.Pokud se to podaří dá se s tim něco vymyslet. Ale zjistil jsem že je hodně důležitý, kdo je bílej a kdo černej

17. Agosto 2003, 17:53:29
jasanek 
halóóóóóóóóóóóó!
Je tady někdo?

2. Luglio 2003, 19:38:38
jasanek 
halóóóóóóóóóóóó!
Je tady někdo?

13. Giugno 2003, 18:04:25
jasanek 
To je pravda, na zacatku se hraje jeste o stredni pole, ale jak říká whiki jen pár tahů a pak se hraje o kraj. Ale rozehrát hru tak, že byste se drželi u kraje a ten soupeři nenabídli tu není.

12. Giugno 2003, 16:32:41
whikki 
Argomento: Re:
Tak jasně bílý v třetím tahu nenabídne ale hned v zášestí ano a vo tom to je, hned zkraje, ještě než se to rozjede, už jde o rohy a proto nejde použít standartní strategii z 8x8 a to sem měl na mysli. Zkrátka že není totéž hrát 6x6 a 8x8.

12. Giugno 2003, 15:30:25
vetek 
Samozrejme, ze existuje moznost tahnout na pole, aniz bys souperi nabidl kraj. Kdes vzal, ze to nejde? (mrkni treba sem, cerny je na tahu a ke stene nemuze: http://www.brainking.com/game/ArchivedGame?g=62912&i=5)

12. Giugno 2003, 15:27:44
vetek 
Argomento: jasanek
Samozrejme, ze existuje moznost tahnout na pole, aniz bych souperi nabidl kraj. Kdes vzal, ze to nejde? (mrkni treba sem: http://www.brainking.com/game/ArchivedGame?g=62912&i=5)

6. Maggio 2003, 16:55:42
jasanek 
Argomento: Re: vetek
Presne tak u 6x6 neni tolik moznosti pro tah, aby jste souperi nenabidli roh.
A moznost tahnout na pole, abyste souperili nenabidli kraj, zde neexistuje.

<< <   1 2 3   > >>
Data e ora
Amici in linea
Forum preferiti
Gruppi
Consiglio del giorno
Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Torna all'inizio