Brugernavn: Kodeord:
Ny bruger registrering

Opdater (?): ingen (skift)
Triple Dice Poker 6D (vis regler | diskuter - 160, 38)


(news)
Macht_nix , 39. (44.)
(hvid, 1721)
- cloak mode (?) -
Sidste træk 20. August 2019, 21:18:30

#BeskrivelsePoints
Macht_nixMustang John
1Enere26121812
2Toere682461218
3Treere93661836
4Firere123248824
5Femere20406060
6Seksere18487212
 Bonus  50   
74 of a kind1025887
85 of a kind568748
9Full House255075255075
10Full Car801204080120
11Full Hotel10015050100150
12Large Straight45901354590135
13Full Straight018060120180
146 of a kind01502250
15Chance25265893
Totalt antal points21981911


(news)
Mustang John 
(sort, 1520)
Sidste træk 20. August 2019, 14:44:25


Turnering: Power House (6. Juni 2018, 14:25:27), Diskussion
Spil ID: 8205773
Det er Mustang John's tur
Tid per træk (?): 3 dage, standard ferie (25. August 2019, 07:18:00 er seneste rettidige tidspunkt for dette træk.)
Offentligt spil (synligt for andre spillere)
Rated spil (resultatet vil indgå i spillernes BKR)


Copyright © 2002 - 2019 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tilbage til toppen