I'm an artist by nature and love to draw. I also have a page where I have my art displayed: http://www.kaboodle.com/whatyes I'm also a drummer and a 3D animator, I love the theatre and music. I love my family. I love my dogs. I love my creator. I love cheesecake. I love Pina Coladas and gettin' caught in the rain...oh wait, back to reality!
(skrýt) Pokud pravidelně čtete několik vybraných diskusních klubů, můžete je přidat do seznamu oblíbených kliknutím na odkaz !přidat k oblíbeným klubům" na stránce příslušného klubu. (pauloaguia) (zobrazit všechny tipy)