Vymyslel som nový variant Lesný šach.Išlo by o kombináciu Ambasádovho šachu, špionáže, Ladového a Behemotského šachu. Hralo by sa to ako Ambasádové šachy na šachovnici 10x10, namiesto sopiek by tam boli kamene,namiesto ladových kociek náhodne rozmiestnené stromy a namiesto Behemota by tam vyčíňal medveď.
(skrýt) Nechcete-li, aby ostatní uživatelé věděli, co právě děláte, můžete zapnout maskovací mód v Nastavení (jen pro platící členy). (pauloaguia) (zobrazit všechny tipy)