Gror: Ale je to taky dost hnusny... (i kdyz tu jednicku uz jsem zazil 2x - jednou jsem prohral a podruhe se ke mne souper v cekani pripojil, tak jsem byl nakonec driv ;-) )
Já mám námitku, nebo spíš prosbu, k těm třem hodům na začátku hry... Nešlo by to, aby se házelo třikrát (pro urychlení) vždy, když nemám žádnou figurku ve hře (nejlépe i za předpokladu že figurky které došly až nakonec se nepočítají za figurky ve he ;-) )????
(skrýt) Pokud Vás zajímá průběh turnaje, který právě hrajete, můžete ho se svými spoluhráči komentovat přímo v "Diskusi" u tohoto turnaje. (HelenaTanein) (zobrazit všechny tipy)