Användarnamn: Lösenord:
Registrering av Ny Användare
Backgammon (visa reglerna | diskutera - 5821, 328)

3 poäng match med dubbleringskub
Pedro Martínez vinner denna match.
Ställning: Pedro Martínez: 5.0, Gammonator: 2.0
Avslutade partier i denna match:
#vitsvartResultat
1Pedro MartínezGammonatorDubbling avböjd
2GammonatorPedro MartínezDubbling avböjd
3Pedro MartínezGammonatorAlla pjäser är ute.
4GammonatorPedro MartínezAlla pjäser är ute.
5Pedro MartínezGammonatorAlla pjäser är ute.


(news)
Pedro Martínez 
(vit, 2374)
Senaste draget: 21. februari 2006, 22:50:18

Poäng:
159
Ställning (3): Pedro Martínez: 5.0, Gammonator: 2.0
  13 14 15 16 17 18   19 20 21 22 23 24    
   
   
   
  12 11 10 9 8 7  6 5 4 3 2 1   
Poäng:
158


(news)
Gammonator 
(svart, 2141)
Senaste draget: 21. februari 2006, 22:49:32


Turnering: Top 10% Faster Backgammoners for 2006-01 (Invited)
Partiets ID-nr: 1410907, Matchens ID-nr: 69886
Ställning: Pedro Martínez: 5.0, Gammonator: 2.0
Tid för hela partiet (?): Tid: 1 dag, Bonus per drag: 3 timmar, Max.tid: 10 dagar, inga fria dagar
Offentligt spel (synligt för andra spelare)
Rankat spel (resultatet kommer att räknas i spelarens BKR)
Pedro Martínez är vinnare.



Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tillbaka till sidans början