me gusta mucho el ajedrez modalida atomico, pero tambien me gustaria tener mas tiempo para jugarlo xd... saludos a todos los jugadores de esta pagina que es my buenaa, desde Chile
(скрий) Ако чакате да направите ход, чукнете на "промени" в съседство с "опресняване" на главната страница, после нагласете на 30 секунди за да видите по-скоро кога сте на ход. (Servant) (покажи всички подсказки)