Howdy . i like hyperbackgammon very much and i dont like froglet , pente , and keryo . SO dont invite me for that three games . Other i will more than propably accept :)
(скрий) Ако не искате другите потребители да знаят какво правите, преминете в режим пелерина от Настройките (само за платени членове). (pauloaguia) (покажи всички подсказки)