Това е статична версия на говорилнята в BrainKing (вижте страница Настройки / Говорилня). Тя трябва да се ползва само когато стандартната говорилня не Ви работи, защото този вариант не включва всички функции на пълната версия с JavaScript.
(04/09 2009 21:09:52) Tyrbyty: koi e ro6aviq ti priqtel?
(03/09 2009 19:07:08) gitta: gitta: здравейта на всички в българската говорилня! :)
(03/09 2009 14:08:34) Tyrbyty: mn qsno 4e as :P
(02/09 2009 21:22:53) Tyrbyty: nau4i me ti ple6o
(02/09 2009 20:04:21) Tyrbyty: ne moga
(01/09 2009 21:11:21) Tyrbyty: The bald guy is here!!!! ;)
(01/09 2009 15:08:47) Tyrbyty: toi mi e nai dobriq priqtel po 4a6ka
(01/09 2009 15:08:23) Tyrbyty: kude e Andres_iniesta ALOY?! :)
(30/08 2009 20:43:33) Tyrbyty: maraba brato4ki !!!
(26/08 2009 17:47:27) Tyrbyty: 10x
(22/05 2009 20:00:34) 3AXAR4E: ЗДРАВЕЙТЕ, КЪСМЕТ ВИ ЖЕЛАЯ
(08/03 2009 09:53:53) Pakata: има ли някой тук
(08/03 2009 09:53:44) Pakata: има ли някой тук ?
(18/01 2009 15:49:02) infinity_2: koi ebutona za mestene na igrite
(06/01 2009 17:16:19) Razboinika: (mooning)
(05/01 2009 14:58:49) savchev1: Има ли някой тук?
(05/01 2009 14:34:31) savchev1: някой да ми помогне?При започване на игра не ми се появяват бутони за местене? Защо?
(28/12 2008 20:24:10) malhabara: Lois's Guy: dresali: malhabara: malhabara: malhabara:
(15/12 2008 03:19:00) LukovaGlava: Мда, добре си е кирилицата. Нищо ѝ няма. Сега остава и да я ползваме.
(15/12 2008 03:17:11) LukovaGlava: Проба, проба, 1-2-3... Чете ли се кирилицата или пак ѝ се е прецакала кодировката?
(22/11 2008 13:59:30) pesp_99: zdrastı
(22/11 2008 13:58:57) pesp_99: kaksı bırcett
(22/11 2008 13:58:34) pesp_99: pesp_99:
(22/11 2008 13:58:34) pesp_99: l
(04/10 2008 09:37:27) Dormas: ко стаа
(19/09 2008 15:12:41) Razboinika: nqkoi za korabi
(11/09 2008 07:37:24) Razboinika: Добър ден красавици !
(10/09 2008 10:24:49) Razboinika: Добър ден на всички хубавици !
(09/09 2008 07:45:16) Razboinika: Добро утро на всички жубавици,и най вече на тази от Ст.Загора !
(03/09 2008 14:29:35) Razboinika: IGRA$KE OBADI SE..... <<<123456 7 89>>>
(скрий) Ако чукнете на нечие име и после на "Завършени игри", ще видите списък на игрите, които са завършени. После чукнете на името на играта за да получите кратко описание на тези игри, после чукнете отново на името на играта и ще имате игра, която да разгледате и да анализирате. (Servant) (покажи всички подсказки)