No vidím to tak, že hrajeme opak než na MS. Tam se všechno vyhrávalo, ale co to bylo platný při prvním vyřazovacím utkání, že? Chlapci si to nechávaj na tu pravou chvíli. :-)
(скрий) Уморихте ли се да минавате през 2 или 3 цъквания за да достигнете до една и съща страница? Платените членове могат да я добавят към тяхното Контекстно Меню. (pauloaguia) (покажи всички подсказки)