tak nevím jak to zvládnu...něco mi do toho vlezlo..ha..musím k dceři,chystá se v srpnu vdávat,tak nějaké to vyřizování,nakupování atd...ale snad to sfouknem v pátek a v sobotu bych už jela dom a po cestě to vzala na srazík...
(скрий) Омръзна ли Ви да поставяте кораби и фигури за Шпионаж в началото на играта? Можете да отидете в Редактори на игри и да запишете някои от любимите си позиции за по-късно. (pauloaguia) (покажи всички подсказки)